Właściwy dobór pompy ciepła

Coraz więcej mówi się o konieczności ograniczania emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Idealnym pomysłem na przyjazne dla środowiska ogrzewanie domu jest montaż pompy ciepła. Jest to opłacalne również
z ekonomicznego punktu widzenia. Koszt produkcji 1 kWh energii cieplnej jest nawet dwukrotnie niższy w porównaniu z ogrzewaniem za pomocą paliw stałych.

Sprawdź, dlaczego warto pomyśleć o montażu pompy ciepła.

Pompa ciepła to energooszczędne, komfortowe i tanie w eksploatacji źródło ciepła.

Sprawdza się zarówno na etapie modernizacji istniejącego budynku, jak i budowy nowego domu czy apartamentu/biura.

Eksploatacja pompy ciepła jest korzystna ze względu na możliwość ogrzewania domu i wody użytkowej przy niskim zużyciu energii.

 Koszty ogrzewania pompą ciepła są niższe niż w przypadku kotłów olejowych, pelletu czy ekogroszku, a przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego koszty będą niższe niż ogrzewanie gazem.

Pompa ciepła – tanie ogrzewanie w każdym domu

Jesteś zainteresowany instalacją pompy ciepła, ale nie wiesz, od czego zacząć?
Po prostu skontaktuj się z nami. Świadczymy kompleksowe usługi na każdym etapie inwestycji.
Zawsze szczegółowo analizujemy potrzeby budynku, co pozwala nam wybrać najlepszą pompę ciepła. Proces realizacji przebiega sprawnie
i bezstresowo, ponieważ wszystko zostaje wykonane przez doświadczonych monterów.
Trzymamy się ustalonych terminów, więc od początku wiesz, kiedy możesz uzyskać tanie eko-ogrzewanie. Korzystamy z podzespołów sprawdzonych producentów, dzięki czemu mamy pewność co do ich jakości. Przy prawidłowym użytkowaniu pompa ciepła może ogrzewać dom przez dziesiątki lat. Jeśli jednak pojawią się problemy techniczne, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy serwis pomp ciepła, dlatego wystarczy się z nami skontaktować, a nasi eksperci zajmą się rozwiązaniem problemu.

Czy wiesz, że?

Pompa ciepła ma długą żywotność. Prawidłowo zainstalowana i użytkowana pompa będzie generować ciepło nawet przez 25 lat!

Pompa ciepła pracuje ekonomicznie i jednocześnie jest bezobsługowa. Zmniejszają również zużycie paliw konwencjonalnych, co pozytywnie wpływa na jakość powietrza i środowisko!

Pompa ciepła ma długą żywotność. Prawidłowo zainstalowana i użytkowana pompa będzie generować ciepło nawet przez 25 lat!

Ogrzewanie dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii

6

Powietrzne pompy ciepła wykorzystują energię odnawialną zgromadzoną w powietrzu.
Dzięki temu są ekonomicznym źródłem energii, które zmniejsza zużycie paliw kopalnych i tanią eksploatację długoterminową. Ciepło uzyskane przez pompę pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie, jednocześnie zmniejszając koszty ogrzewania budynku. Warto podkreślić komfort użytkowania – uzyskany dzięki automatycznej pracy urządzenia. Pompy ciepła świetnie nadają się do budowy nowych domów
i modernizacji istniejących budynków. Może być jedynym źródłem ciepła lub może być używany z innymi urządzeniami grzewczymi.

Skontaktuj się z nami:

Napisz do nas:

Znajdziesz nas w: