Nowoczesna klimatyzacja do mieszkania i biura

Czy jesteś zmęczony upałem? Brakuje Ci świeżego powietrza? Chcesz komfortu bez względu na temperaturę na zewnątrz? Rozwiązaniem jest zainstalowanie klimatyzatorów w domu lub biurze. Zamów nasz sprzęt chłodzący i nigdy więcej nie martw się o ciepło!

Klimatyzacja nie jest już luksusem i powoli staje się standardem. Lata w Polsce są z roku na rok coraz gorętsze i nic nie wskazuje na to, by ten trend miał się zmienić. Dlatego warto zainwestować w klimatyzator, aby zapewnić sobie komfort podczas gorących miesięcy.

Jednak nasze klimatyzatory służą nie tylko do obniżania temperatury. Są to zaawansowane urządzenia do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach.
Nowoczesne klimatyzatory posiadają system filtracji, który usuwa zanieczyszczenia. Rozpoczynając od najprostszych filtrów mechanicznych po zaawansowane filtry plazmowe, wszystkie te mechanizmy utrzymują czyste i świeże powietrze w pomieszczeniach.

Dobierzemy dla Ciebie najlepszy system rekuperacji!

Nowoczesne klimatyzatory potrafią utrzymać optymalną wilgotność w pomieszczeniu, eliminować nieprzyjemne zapachy i poprawiać samopoczucie.

Korzystając z klimatyzatora, możesz cieszyć się krystalicznie czystym powietrzem, dzięki systemowi filtracji jonami srebra oraz opatentowanemu systemowi jonizacji powietrza, który zabija wirusy i mikroorganizmy.

Dzięki najnowszemu designowi klimatyzacja może być ozdobą Twojego mieszkania lub pozostać całkowicie niewidoczna dla oka.

Ciesz się klimatyzacją i czystym powietrzem !

Zaufaj Profesjonalistom !

Zespół ToNat to grupa pasjonatów, dla których nie ma misji niemożliwej!
Codziennie śledzimy trendy na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, dostarczyć Państwu najnowszą technologię. Realizujemy projekty począwszy od najprostszych instalacji „balkonowych” po złożone systemy wielosegmentowe i VRF. W naszych realizacjach wyróżniamy się estetyką i szacunkiem. Bardzo poważnie traktujemy czystość i ochronę pomieszczenia, w którym odbywa się instalacja.

Klimatyzacja w domu lub biurze? Postaw na ToNat !

Chcesz cieszyć się świeżym powietrzem o przyjemnej temperaturze, ale nie masz domu jednorodzinnego?
Żaden kłopot! Klimatyzacja do mieszkania również świetnie się sprawdza!
W budynkach mieszkalnych temperatury są często nawet wyższe, niż w domach jednorodzinnych.
Nie musisz znosić upałów w gorącym, dusznym mieszkaniu - skontaktuj się z nami.

Personel narzeka na wysoką temperaturę?
Klimatyzatory biurowe mogą rozwiązać ten problem! Wysokie temperatury i brak świeżego powietrza mogą znacznie obniżyć wydajność pracy - postawienie na klimatyzator od ToNat jest tego warte!

Montaż klimatyzacji od A do Z

Instalacja klimatyzatora wymaga wiedzy – nie należy ufać osobom, które się tym nie zajmują.
W ToNat zajmujemy się tym w całości, od A do Z.

Zaczynamy od sprawdzenia kubatury pomieszczenia, aby klimatyzator był idealny do Twojego domu lub biura. Następnie zaproponujemy Państwu klimatyzator, który utrzymuje chłodne i zdrowe powietrze. Kolejnym krokiem jest oczywiście profesjonalny montaż. Nasz zespół zadba o to, aby sprzęt był sprawny i w 100% poprawnie zainstalowany.

Następnie uruchomimy sprzęt, aby upewnić się, że jednostka chłodząca jest szczelna i skutecznie chłodzi powietrze. Aby klimatyzator w domu lub biurze działał sprawnie i bezawaryjnie, musi być zadbany. Dwa razy w roku, najlepiej wiosną i jesienią, warto zadbać o serwis klimatyzacji.

Nasi serwisanci sprawdzą stan techniczny i dokładnie wyczyszczą części klimatyzatora, które są poza Twoim zasięgiem. W ten sposób unikniesz awarii, a co za tym idzie dodatkowych opłat.

Skontaktuj się z nami:

Napisz do nas:

Znajdziesz nas w: